Napište nám

Máte dotaz? Rádi byste poptali tisk či jiné služby? Chcete se s námi podělit o připomínku?

Ke kontaktování prosím použijte formulář vpravo. Pokud nám chcete zaslat nějakou přílohu, použijte prosím svůj e-mail a pište na printoo@karmasek.cz. Děkujeme.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Blog

14/4/2016

VÝROBA KNIHY

Ne každý zná postup výroby knihy. Těší nás, když můžeme zpracovat pěkný kousek. Pojďte si s námi projít výrobní postup lepené vazby V2. Naši knihaři Martin Pehe a Štěpán Veselý mají vázání knih v malíku. 

20/3/2014

Nové letáky a vizitky pro galerii Artpit

Právě jsme dokončili návrh a tisk letáků pro online galerii Artpit na festival Art Prague.

Z přední strany prospektu je pouze fotografie obrazu, z druhé stručný popisek - autor, název díla a logo galerie spolu s webem. Zvolili jsme pohlednicový papír, který působí bytelně a zároveň lehce. Na letáku jsou vyfotografované malby, které galerie na festivalu vystavuje. Prospekt může sloužit také jako pohlednice nebo malá reprodukce obrazu, protože na přední straně neruší žádný text.

Spolu s letáky jsme pro klienta zajistili také tisk vizitek, na něž jsme použili stejný papír. Zadní strana vizitky obsahuje výřez z jedné fotografie vystavovaného obrazu. Vizitky to oživuje, a opět přesto, že se jedná o vizitky, tedy zejména nosič informace (kontaktních údajů), může sloužit také jako malý umělecký předmět. 

15/3/2016