Napište nám

Máte dotaz? Rádi byste poptali tisk či jiné služby? Chcete se s námi podělit o připomínku?

Ke kontaktování prosím použijte formulář vpravo. Pokud nám chcete zaslat nějakou přílohu, použijte prosím svůj e-mail a pište na printoo@karmasek.cz. Děkujeme.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

barvy.jpg

Tisk České Budějovice

Zhotovujeme většinu běžně užívaných tiskovin: vizitky, letáky, brožury, katalogy, knihy, časopisy, kalendáře, krabičky a jiné obaly, jídelní lístky, plakáty, bloky nebo samolepky. Pro podnikající subjekty rádi vytiskneme hlavičkový papír, klopové desky nebo výroční zprávy.

Tiskneme na čtyřbarevném ofsetovém tiskovém stroji Heidelberg formátu B2, barevné digitální tiskárně Konica Minolta nebo plotru Canon. Vedle tisku nabízíme dokončujícího zpracování tiskovin: ořez, skládání, kompletaci, kroužkovou vazbu Twin Wire, máme k dispozici linku pro vazbu V1, moderní lepičku vazeb V2 nebo šičku pro vazbu V4. Zajišťujeme výsek a laminaci. Zhotovujeme POS materiály a další reklamní předměty.

Dáme vám k dispozici nejen profesionální tiskové technologie, ale také pečlivý přístup a ochotu našich zaměstnanců. Odborně školení konzultanti vám doporučí vhodný způsob zpracování žádaných materiálů, časovou i finanční náročnost. PRINTOO Tiskárna České Budějovice garantuje prvotřídní zpracování jakékoli zakázky. Stojíme si za kvalitní přípravou, průběh tisku i finální úpravy. Můžete se na nás kdykoli obrátit. PRINTOO Tiskárna České Budějovice nabízí výhodné podmínky pro pravidelné nebo velké zakázky, příznivě však naceníme i jednorázovou práci malého objemu.